D&R’da karne festivali devam ediyor!

yazar 15 Haziran 2017

D&R’da karne festivali devam ediyor!

D&R’da karne festivali bu hafta sonu da devam ediyor. Çocukların sevdiği yazarlarla imza ve söyleşiler, eğlenirken öğrenecekleri oyunlar ve daha birçok sürpriz D&R mağazalarında küçük misafirleri bekliyor!

17 Haziran cumartesi

Yazarlar çocuklarla buluşuyor

Kitapları satış rekorları kıran Ahmet Ümit, minik kitapseverlerle buluşacak. Ahmet Ümit, 15.00’te D&R Suadiye’de Masal Masal İçinde kitabını imzalayacak.

Mümin Sekman D&R Kanyon’da, Işık Öğütçü ise D&R Cevahir’de 15.00’te en sevilen kitaplarını okuyacak, sonrasında da kitaplarını imzalayacak.

Yaratıcı drama lideri Aslı Özcan, okuma sevgisi temalı kitap okuma ve oyun etkinliğiyle 15.00’te D&R Forum İstanbul’da çocuklarla bir araya gelecek. Özcan çocuklarla ‘Kitap Kurdu Lily’ kitabını okuyacak ve kitaplarını minik kitapseverler için imzalayacak.

Eğlence dolu bir hafta sonu!

Çocukların ahşap bloklardan hayal güçleriyle çeşitli şekiller yapacağı Make’n Break ile yengeç yakalarken eğlenecekleri Neşeli Ahtapot aktivitesi 11.00 – 19.00 saatleri arasında D&R Trump’ta çocuklarla buluşacak. Dev scrabble 10.00-18.00 saatleri arasında Marmara Forum’da eğlenirken dev dünya atlası ise D&R Maltepe Park, D&R Mall of İstanbul, D&R Palladium ve D&R Akasya’da çocuklarla buluşacak.

Şimşek McQueen ve diğer kahramanlar ile Cars 3 oyunu, 10.00’dan 22.00’ye kadar D&R İstinye Park’ta çocuklara yarış heyecanı yaşatacak. Turnuvaya katılacak küçük yarışçılar, şampiyon olup sürpriz hediyeleri kazanmak için yarışacak.

18 Haziran Pazar

Kemal’in maceraları ile çocukları hayal dünyasında dolaştıran Özge Lokmanhekim, 15.00’te D&R Erenköy’de minik misafirlerle birlikte kitaplarını okuyacak. Özge Lokmanhekim, kitaplarını da imzalayacak.

Atölye sanat eğitmeni Hafize Çınar Güner, Aslan’ın doğum günü’nü kukla etkinliğiyle çocuklarla kutlayacak. Hafize Çınar Güner, 15.00’te D&R Akasya’da çocuklara unutamayacakları bir gün yaşatacak.

18 Haziran Pazar günü Make’n Break ve Neşeli Ahtapot aktivitesi 11.00 – 19.00 saatleri arasında D&R Forum İstanbul’da; dev dünya atlası 14.00 – 20.00 saatleri arasında Trump Kids, D&R Kanyon, D&R Maltepe Park, D&R Mall of İstanbul, D&R Palladium’da; dev scrabble ise 10.00-18.00 saatleri arasında Marmara Forum’da minikleri eğlenceye bekliyor! Şimşek McQueen ve diğer kahramanlar ile Cars 3 turnuvası, 10.00 – 22.00 saatleri arasında İstinye Park’ta küçük yarışçılara heyecan dolu bir gün yaşatacak.

D&R Suadiye’de küçük prensesleri Winx etkinliğinde ağırlayacak. 12.00 – 18.00 saatleri arasında minik misafirler Winx perileriyle fotoğraf çektirecek, kendilerine Winx kanatları hediye edilecek.